Bratislavský
šermiarsky
klub

Výsledky

MSR 2018 Bratislava 7.-10.6.2018  - žiaci U12, žiaci U12 dru, žiačky U12, žiačky U12 dru, žiaci U14, žiaci U14 druž, žiačky U14, žiačky U14 druž., kadeti, kadeti druž, kadetky, kadetky druž, juniori, juniori druž, juniorky, juniorky druž., seniori, seniori druž., seniorky, seniorky druž.

Košice HŠT GP 3.6.2018 - žiaci U10, U12, U14

Bratislava Memoriál Majstra Bokesa 19.-20.5.2018 - kadeti, kadetky, ml.žiaci, ml.žiačky,  st.žiaci, st.žiačky

Klagenfurt 5.-6.5.2018 - kadeti, kadetky, juniori, juniorky, žiaci U14, seniori, ml.žiaci U12, ml.žiačky U12

Split 28.4.2018 - Sat FIE seniori        Bratislava 28.4.18 - HŠT U10, U12, U14

Bratislava 22.4.2018 - Pohár Patrónky seniori, seniorky

Košice 14.4.2018 - kadeti, kadetky, mladší žiaci, mladšie žiačky

Olomouc 17.-18.3.2018 - seniori, seniorky   Praha 24.-25.3.18 - juniori,  kadetky

Bratislava 17.3.2018- súťaž Hľadáme šermiarske talenty U10, U12, U14

U23 - Lausanne (SUI), 3.3.2018 muži - U23  Bük(HUN)11.3.2018- Olimpici žiaci U15

Snina 10.-11.2.2018- Slovenský pohár kadetov, kadetiek, žiakov, žiačok

Krakow 27.-28.1.18 - Európsky pohár kadeti, kadetky

Liberec 20.1.18 - žiaci U15    Pošta cup II.Bratislava 21.1.18 - seniorky, seniori

Bratislava 12.-14.01.2108 - ECC kadeti, kadetky    Praha 6.1.2018 - seniori

Košice 16.12.17- st.žiaci, st.žiačky, minižiaci, minižiačky

Praha 9.12.2017- český turnaj žiakov r.2003    Bratislava HŠT 9.12.17- žiaci U10, U12, U14

Luxemburg 2.12.17 - SPJ juniori, juniorky         Mödling 2.-3.12.17 - EFC U23 seniori, seniorky

Bratislava Pošta cup 26.11.2017 - seniori, seniorky

Bratislava Wirtschafterov memoriál 18.-19.17 - kadeti, kadetky, žiaci U12, žiačky U12, žiaci U14

Dublin(IRL) 11.11.17 -Sat FIE seniori    Tata(HUN) 11.11.17-kadeti     Bonn(GER) 11.11.17 -ECC kadeti

Rybnik (POL) 4.-5.11.17- juniori, juniorky        Oslo 4.11.17 -Sat FIE seniori

Klagenfurt 28.10.17-ECC kadeti, kadetky    Hajdúhadház 27-29.10.17-Olimpici žiaci U14, U13, žiačky U14, U13

Liberec 21.10.2017 - žiacky turnaj EFC-U14        Budapešť 22.10.2017 - ECC kadeti    

Riga 14.10.17- Svetový pohár juniorov       Radlin(POL) 15.10.17 - poľský turnaj žiakov U10

Zrenjanin 7.10.17 - ECC kadetky   Praha 8.10.17 - seniorky     Gliwice 8.10.17 - kadeti

Karlove Vary 7.10.17 - seniori    Snina 7.10.17 - Slovenský pohár mladších žiakov, žiačok, minižiaci

Budapešť 30.-1.10.2017 - turnaj EFC U23 seniori, seniorky, seniori družstvá

Linz 30.9.17- kadeti    Olomouc 30.9.-1.10.17 - juniori, kadetky

Budapešť 16.-17.9.2017 -kadeti, kadetky, juniori

Baloghov memoriál 10.9.2017 seniori, seniorky

Majstovstvá Slovenska 2017

seniori jedn., seniori dru.,  seniorky jedn., kadeti jedn., kadeti dru., kadetky jedn., kadetky dru., starší žiaci do 15 r., staršie žiačky do 15 r.,

ml.žiaci do 13r.ml.žiaci dru.mladšie žiačky do 13 r., seniorky - fleuret jedn. juniori jedn., juniori dru., juniorky jedn., juniorky dru.

Split(CRO) 20.5.2017 - Sat FIE seniori, seniorky

Bratislava Bokesov memoriál 13.-14.5.2014 - Slovenský pohár kord kadeti, kadetky, ml.žiaci U12, žiaci U14

Klagenfurt 6.5.2017 - žiaci U14, ml.žiaci U12

Košice 29.4.2017 - Pačenovského memoriál kord kadeti, kadetky, ml.žiaci, ml.žiačky

Majstrovstvá Európy U23 Minsk (BLR), 20.-25.4.2017 - kord muži

Mjastrovstvá sveta kadetov a juniorov Plovdiv (BUL), 1.-10.4.2017 - kord juniori

Snina 8.-9.4.17- kord žiaci, žiačky, kadeti, kadetky

Bratislava Pohár Patrónky 1.4.2017 - Slovenský pohár seniori, seniorky        Praha 25.3.2017 - juniori

Olomouc 11.-12.3.17 - seniori, seniorky+juniorky   Gliwice 11.3.17 - turnaj EFC U23 seniori

Bük(HUN) 10.-12.3.17 - Olimpici GP ml.žiaci U13, žiaci U14, žiačky U15

Majstrovstvá Európy Plovdiv (BUL), 28.2. - 9.3.2017 - kord juniori , juniorky,  kadeti, kadetky

SPJ Udine 17.18.2.2017 - Svetový pohár juniori, juniorky          SC Praha 18.2.17- žiaci

Graz(AUT) 12.2.17 - juniori, juniorky    SPJ Helsinky 4.2.2017 -  juniori, juniorky            Praha 4.2.2017 - kadeti

Snina 28.1.20107 - Cena Vihorlatu ml.žiaci, ml.žiačky, minižiaci, minižiačky

Budapest 22.1.17-GP Olimpici ml.žiaci, žiaci , žiačky      Berlín 21.1.17- U23 seniori   Barcelona 20.1.17 -SP seniorky

Dunajský pohár Bratislava 14.-15.1.17 -ECC kadeti, kadetky        Stockholm 15.-15.1.17 - Sat FIE seniori, seniorky

Dijon 7.1.2017 - SPJ juniorky         Tata(HUN) 8.1.2017 - EFC U23 seniori, seniorky